top of page
kids_girls.png

Зубна паста

Kids Girls
Рекомендована ціна

34,00₴

Варіанти пакування:

Зубна паста Coolbright підійде для щоденної ефективної гігієни ротової порожнини дітей від 3 до 12 років. Засіб містить кальцій, який зміцнює зубну емаль та забезпечує профілактику карієсу. Фторид-іони у складі діють за принципом мікропломби та заповнюють невидимі пошкоджені ділянки емалі, зменшують її вразливість до впливу бактерій та органічних кислот. Паста має приємний аромат, безпечна у разі випадкового проковтування, не містить цукру й барвників.

Опис:

Склад:

Glycerin,PEG-1500,Solbitol, Carboxy Methyle Cellulose, Carageenan, Sodium Monofluorophosphate (500ppm), Sodium Saccharin, Sodium benzoate, Methylparaben, Prophylparaben, Silica, Flavor, C.I 16255, C.I 14720, Water

Властивості:

Зубна паста Coolbright підійде для щоденної ефективної гігієни ротової порожнини дітей від 3 до 12 років.

Засіб містить кальцій, який зміцнює зубну емаль та забезпечує профілактику карієсу. Фторид-іони у складі діють за принципом мікропломби та заповнюють невидимі пошкоджені ділянки емалі, зменшують її вразливість до впливу бактерій та органічних кислот. Паста має приємний аромат, безпечна у разі випадкового проковтування, не містить цукру й барвників.

Важливо:

Невелику кількість пасти (розміром з горошину) нанесіть на зубну щітку. Чистьте зуби впродовж 2-х хвилин, після чого прополощіть рот водою. Не забувайте чистити зуби двічі на день і міняти зубну щітку кожні 3 місяці. Діти повинні використовувати зубну пасту під наглядом дорослих.

bottom of page